Tällä sivustolla käytetään evästeitä

Tämä sivusto hyödyntää toiminnan kannalta välttämättömiä evästeitä sekä sivuston kehittämisen mahdollistavia tilastointievästeitä. Joidenkin sisältöjen näyttäminen voi lisäksi edellyttää markkinointievästeiden hyväksymistä. Lue lisää käyttämistämme evästeistä.

Tällä sivustolla käytetään evästeitä

Tämä sivusto hyödyntää toiminnan kannalta välttämättömiä evästeitä sekä sivuston kehittämisen mahdollistavia tilastointievästeitä. Joidenkin sisältöjen näyttäminen voi lisäksi edellyttää markkinointievästeiden hyväksymistä. Lue lisää käyttämistämme evästeistä.

Evästeasetuksesi on tallennettu.

Kummityöryhmän yhteystiedot

Eero ja Kaija Arvo
Ahvenruohontie 10, 49400 Hamina
eero.arvo@lions.fi
040 5510 844

Leena Marvola-Sine
Ankkakuja 6 as. 18, 23500 Uusikaupunki
leena.marvola-sine@lions.fi
050 3845 507

Matti ja Ulla Paavola
Päivälänkatu 17 A 2, 05830 Hyvinkää
matti.paavola@lions.fi
040 5441 228

Veikko ja Sirpa Valavuo
Savenvalajanvahe 2 A 2, 26100 Rauma
veikko.valavuo@lions.fi
044 0912 384

Taru-Maija Gustafsson
Kopenkatu 2 A 10, 21100 Naantali
tarumaijagustafsson@gmail.com
045 6344 468

Jaakko ja Tarja Uusalo
Luhtajoentie 5 A 32, 01840 Klaukkala
jaakko.uusalo@gmail.com
0400 469 953

Jarmo Marttila
Kuusisenkatu 5 A 20, 48100 Kotka
jkmarttila@gmail.com
040 7656 242