Tällä sivustolla käytetään evästeitä

Tämä sivusto hyödyntää toiminnan kannalta välttämättömiä evästeitä sekä sivuston kehittämisen mahdollistavia tilastointievästeitä. Joidenkin sisältöjen näyttäminen voi lisäksi edellyttää markkinointievästeiden hyväksymistä. Lue lisää käyttämistämme evästeistä.

Tällä sivustolla käytetään evästeitä

Tämä sivusto hyödyntää toiminnan kannalta välttämättömiä evästeitä sekä sivuston kehittämisen mahdollistavia tilastointievästeitä. Joidenkin sisältöjen näyttäminen voi lisäksi edellyttää markkinointievästeiden hyväksymistä. Lue lisää käyttämistämme evästeistä.

Evästeasetuksesi on tallennettu.

Piirivastaavat

Piirivastaavat ovat omassa piirissään aktiivisia lioneita, jotka haluavat edistää ja kehittää omalla sektorillaan Sri Lankan Lions-ystävien (SLY) tavoitteita. Piirivastaava on linkki SLY:n työryhmän ja oman piirinsä lionien/yksityishenkilöiden ja klubien sekä yritysten välillä.

Piirivastaava on itse SLY:n jäsen. Piirikuvernööri nimittää piirivastaavan tehtäväänsä ja piirihallituksen jäseneksi sekä antaa hänelle riittävän laajan ja vapaan toimintakentän.

Piirivastaavat

  • A-piiri Erkki Ääritalo erkki.aaritalo@lions.fi 0400 620 529
  • B-piiri Erkki Laine erkki.laine@lions.fi 0400 414 386
  • C-piiri Matti Paavola matti.paavola@lions.fi 040 544 1228
  • D-piiri Veikko Teerioja veikko.teerioja@lions.fi 0400 410 793
  • E-piiri Timo Ikkala timo.ikkala@lions.fi 050 547 9455
  • F-piiri Arja Jauhiainen arja.jauhiainen@lions.fi 045 1869220
  • G-piiri Tuomo Vartiainen tuomo.vartiainen@lions.fi 050 303 1645
  • H-piiri Raimo Timoskainen raimo.timoskainen@lions.fi 0400 227 876
  • I-piiri avoin tehtävä
  • K-piiri Pekka Saarikko pekka.saarikko@rautalampi.fi 040 5412 695
  • L-piiri avoin tehtävä
  • M-piiri Matti Reijonen mjreijonen@lions.fi 0405251582
  • N-piiri Raino Heinonen raino.heinonen@lions.fi 040 778 2784
  • O-piiri Heikki Hemmilä heikki.hemmila@lions.fi 040 503 5598

Piirivastaavien tehtävänkuvaus (pdf).

Sairaalan esittely piirivastaavien käyttöön (Power Point)