Tällä sivustolla käytetään evästeitä

Tämä sivusto hyödyntää toiminnan kannalta välttämättömiä evästeitä sekä sivuston kehittämisen mahdollistavia tilastointievästeitä. Joidenkin sisältöjen näyttäminen voi lisäksi edellyttää markkinointievästeiden hyväksymistä. Lue lisää käyttämistämme evästeistä.

Tällä sivustolla käytetään evästeitä

Tämä sivusto hyödyntää toiminnan kannalta välttämättömiä evästeitä sekä sivuston kehittämisen mahdollistavia tilastointievästeitä. Joidenkin sisältöjen näyttäminen voi lisäksi edellyttää markkinointievästeiden hyväksymistä. Lue lisää käyttämistämme evästeistä.

Evästeasetuksesi on tallennettu.

Piirien neuvontavastaavat 2022-2023

107-A
1VDG Olli Välimäki
LC Raisio/Martinus
p. 040 755 5229

107-B
PDG Kristiina Jäntti
LC Espoo/Aurorat
p. 045 699 8265

107-C
PDG Ritva Kajaala
LC Riihimäki/Kristalli
p. 040 587 9915

107-D
Jari Vierikko
LC Mikkeli/Porrassalmi
p. 0400 973376
jari.vierikko@lions.fi

107-E
IPDG Antti Nuottajärvi
LC Tampere/Köyhät Ritarit
p. 045 802 2425

107-F
PDG Raimo Sillanpää
LC Vaasa/Meri
p. 040 520 0044
raimo.sillanpaa@lions.fi

107-G
107g.lctuki@gmail.comp. 044 981 8705

107-H
PDG Pentti Päivinen
LC Joensuu
p. 050 434 6689

107-I
PDG Jari Hautala
LC Liminka/Liminganlahti
p. 040 825 0213
jari.hautala@lions.fi

107-K
Petri Lappi
LC Virtasalmi
p. 0400 258 779
petri.lappi@rstlapit.fi

107-L
IPDG Veijo Nurmikumpu
LC Keminmaa
p. 0400 993 240

107-M
PDG Veli-Matti Wasell
LC Huittinen
p. 040 158 7889
vmwasell@gmail.com

107-N
Markku Helle
LC Sipoo/Meri Sibbo
markku.helle@lions.fi

107-O
IPDG Helinä Marjamaa
LC Kokkola/Kokkotar
p. 043 8200 942
helinä.marjamaa@lions.fi