Denna webbplats använder cookies

Denna webbplats använder cookies som är nödvändiga för operationen, liksom statistiska cookies som möjliggör utveckling av webbplatsen. Dessutom kan en del innehåll kräva godkännande av marknadsföringscookies. Läs mer om de cookies vi använder.

Denna webbplats använder cookies

Denna webbplats använder cookies som är nödvändiga för operationen, liksom statistiska cookies som möjliggör utveckling av webbplatsen. Dessutom kan en del innehåll kräva godkännande av marknadsföringscookies. Läs mer om de cookies vi använder.

Dina cookieinställningar har sparats.

#2001-2200

2001 Olli Lihavainen H LC Joensuu/Adam & Eva 26.5.2018
2002 Pauliina Ronkainen H LC Joensuu/Adam & Eva 26.5.2018
2003 Matti Turunen H LC Lieksa/Korpi-Jaakko 31.12.2018
2004 Tomi Liimatainen C LC Nurmijärvi 10.9.2018
2005 Hannele Taattola K LC Nilsiä/Syvärinseutu 2.2.2019
2006 Kari Niinistö A LC Halikko/Rikala 27.10.2018
2007 Simo Lystilä A LC Halikko/Rikala 27.10.2018
2008 Timo Leinonen L LC Ylitornio 31.12.2018
2009 Vilppu Lakkapää L LC Ylitornio 31.12.2018
2010 Teppo Valtonen C LC Hämeenlinna/Tawasti 10.10.2018
2011 Leif A. Stenwall B LC Ekenäs 27.10.2018
2012 Magnus Björkholm B LC Ekenäs 27.10.2018
2013 Kyösti Asikainen K LC Siilinjärvi/Sandels 8.12.2018
2014 Matti Laanola C LC Loppi/Marski 12.10.2018
2015 Paula Järvenpää C LC Hollola/Kapatuosio 13.10.2018
2016 Jari Vuorinen M LC Ulvila 26.1.2019
2017 Margetta Ala-Krekola D LC Kouvola/Iris 1.12.2018
2018 Hely Kari D LC Kouvola/Iris 1.12.2018
2019 Raimo Santi M LC Pomarkku 12.1.2019
2020 Hannu Pärkö M LC Pomarkku 12.1.2019
2021 Timo Suurnäkki N LC Vantaa/Etelä 18.11.2018
2022 Seija Kangassalo G LC Äänekoski/Helmi 11.12.2018
2023 Hannu Aspelin C LC Lahti 7.11.2018
2024 Seppo Hakku N LC Hiekkaharju-Sandkulla 1.12.2018
2025 Arvo Soikkeli H LC Parikkala/Siikalahti 24.11.2018
2026 Esko Pietikäinen K LC Kiruvesi/Niva 23.2.2019
2027 Aatos Kemppinen H LC Kesälahti 24.11.2018
2028 Risto Sihvola D LC Kouvola/Ritarit 5.12.2018
2029 Sakari Rahkala O LC Ylivieska 12.1.2019
2030 Markku Horte A LC Turku/Suikkila 27.4.2019
2031 Helena Vahtojärvi A LC Somero/Paratiisi 16.3.2019
2032 Rainer Helenius A LC Turku/Aninkainen 16.3.2019
2033 Reijo Vaura A LC Turku/Aninkainen 16.3.2019
2034 Pirkko Vesterinen N Helsinki/Viapori 5.1.2019
2035 Anna-Liisa Laurila F LC Kauhajoki/Katrilli 16.2.2019
2036 Pirjo Oksa C LC Riihimäki/Kristalli 15.12.2018
2037 Toivo Lehtinen G LC Jämsänseutu 9.3.2019
2038 Olavi Rahkonen G LC Jyväskylä/Jyvässeutu 6.3.2019
2039 Aarre Korkia-aho G LC Jyväskylä/Jyvässeutu 6.3.2019
2040 Valio Lahti E LC Humppila 31.12.2019
2041
2042 Markku Lahtinen E LC Ylöjärvi/Keijärvi 8.3.2019
2043 Olli Alanissi E LC Päläne 8.3.2019
2044 Lauri Tiitola E LC Pälkäne 8.3.2019
2045 Jari Rytkönen G LC Uurainen 9.3.2019
2046 Ossi Perkiö A LC Kiikala 13.1.2019
2047 Heikki Kainulainen K LC Nilsiä 2.2.2019
2048 Vesa Kynnysmaa M LC Köyliö 2.3.2019
2049 Michael Kronlund O LC Nykarleby 15.5.2019
2050 Juhani Virmanen G Joutsa/Jousi 9.3.2019
2051 Ari Suominen E LC Parkano 8.3.2019
2052 Petri Liukkonen G LCJoutsa 8.3.2019
2053 Jaakko Peltola G LC Joutsa 8.3.2019
2054 Timo Siiskoinen E LC Tampere/Harju 16.2.2019
2055 Jorma Marttila E LC Orivesi 8.3.2019
2056 Jorma Terävä D LC Simpele 9.3.2019
2057 Seppo Yrtti N LC Pornainen 18.5.2019
2058 Helena Rantanen C LC Hämeenlinna/Linnattaret 14.2.2019
2059 Seppo Seppälä M LC Kankaanpää 23.3.2019
2060 Pekka Auvinen C LC Orimattila 5.3.2019
2061 Timo Tuominen C LC Forssa 15.2.2019
2061 Jaakko Arnivaara C LC Forssa 15.2.2019
2063
2064 Heikki Suni G LC Jyväskylä/Lohikoski 9.3.2019
2065 Vesa-Pekka Lehtonen C LC Tuulos 16.2.2019
2066 Hannu Kerkelä L LC Rovaniemi/Ounasvaara 18.5.2019
2067 Erkki Kämäräinen L LC Rovaniemi/Ounasvaara 18.5.2019
2068 Sauli Heikkilä L LC Rovaniemi/Ounasvaara 18.5.2019
2069 Markku Keto-Tokoi H LC Savonlinna/Eerikki 9.3.2019
2070 Jyrki Koikkalainen H LC Savonlinna/Eerikki 9.3.2019
2071 Seppo Hiekkaranta N LC Helsinki/Suurmetsä 16.2.2019
2072 Tapani Erkkilä C LC Hyvinkää 14.2.2019
2073 Irma Väätäinen N LC Helsinki/Malmittaret 8.3.2019
2074 Juhani Nyssönen A LC Salo/Uskela 16.3.2019
2075 Erkki Kaskela A LC Salo/Uskela 16.3.2019
2076 Olli-Pekka Rastas A LC Loimaa/Tähkä 6.4.2019
2077 Reijo Ylösmäki A LC Loimaa/Tähkä 6.4.2019
2078 Juhani Läykki E LC Ikaalinen/Kysrösjärvi 8.3.2019
2079 Kari Edelmann G LC Jyväskylä/Cygnaeus 13.3.2019
2080 Harri Kalevi Aaltonen M LC Laitila/Untamoinen 18.3.2019
2081 Kari Aatos Heinonen M LC Laitila/Untamoinen 18.3.2019
2082 Erik Villanen A LC Kustavi 16.3.2019
2083 Jorma Kakko G LC Luhanka 18.4.2019
2084 Juhani Saarela E LC Viljanka 9.4.2019
2085 Markku Kujanpää F LC Nurmo/Lakeus 19.5.2019
2086 Jorma Lahtinen F LC Nurmo/Lakeus 23.3.2019
2087 Jarmo Lamminmäki F LC Nurmo/Lakeus 23.3.2019
2088 Jaakko Ranta F LC Nurmo/Lakeus 23.3.2019
2089 Ilkka Kahilakoski F LC Vaasa/Meri 23.3.2019
2090 Markku Vihavainen D LC Juva 8.6.2019
2091 Erkki Muilu F LC Nurmo/Lakeus 18.5.2019
2092 Antti Laaksonen M LC Rauma/Reimari 9.5.2019
2093 Jukka Könni G LC Suolahti 9.5.2019
2094 Tapani Tasanto I LC Liminka/Liminganlahti 19.5.2019
2095 Eero Kortelainen G LC Jyväskylä/Harju 25.5.2019
2096 Jouni Huotari G LC Jyväskylä/Harju 25.5.2019
2097 Matti Tiusanen G LC Sumiainen 9.5.2019
2098 Risto Nikkonen A LC Raisio 30.5.2019
2099 Veli Alaluusua N KC Helsinki/Puistola 18.5.2019
2100 Jukka Peura F LC Kauhava/Helahoito 8.6.2019
2101 Jorma Kukkola F LC Kauhava/Helahoito 8.6.2019
2102 Niilo Hirvonen H LC Kitee/Ilmarinen 27.4.2019
2103 Simo Järvenpää G LC Vilppula/Koski 10.5.2019
2104 Jarmo Suni G LC VIlppula/Koski 10.5.2019
2105 Jukka Pietikäinen I LC Ii 4.5.2019
2106 Anne Väänänen I LC Oulu/Sarat 7.5.2019
2107 Risto Kettunen N LC Sipoo/Meri-Sibbo 13.4.2019
2108 Pentti Viitikko N LC Helsinki/Kallio 25.5.2019
2109 Ilmari Laitakari N LC Helsinki/Kallio 25.5.2019
2110 Heikki Tuomala N LC Lovisa/Loviisa 13.4.2019
2111 Jorma Niskanen N LC Vantaa/Simonkylä 4.5.2019
2112
2113 Pentti Anttila M Pori/Linna 14.5.2019
2114 Pirkko Polvi L LC Pudasjärvi/Hilmat 16.9.2019
2115 Aulis Laaksonen C LC Hausjärvi/Lukot 16.8.2019
2116 Reijo Lumme E LC Tampere/Ruotu 14.6.2019
2117 Risto Arovuori C LC Hausjärvi 13.11.2019
2118 Urpo Ojala C LC Hausjärvi 13.11.2019
2119 Jari Mäntyvaara M LC Harjavalata/Huovi 12.10.2019
2120 Matti Hautala M LC Harjavalta/Huovi 12.10.2019
2121 Helvi Stolt G LC Vaajakoski/Ewe 24.10.2019
2122 Seppo Rantanen A LC Rusko 11.10.2019
2123 Ari Rauta A LC Rusko 11.10.2019
2124 Markku Korpinen C LC Riihimäki 8.2.2020
2125 Jarmo Kivistö M LC Pori/Meri-Pori 1.10.2019
2126 Risto Lindholm K LC Rautalampi/Malvi 16.10.2019
2127 Jukka Partonen D LC Lappeenranta/Kanava 30.11.2019
2128 Gunnel Laukas N LC Loviisa/Queen Lovisa 28.10.2019
2129
2130 Antti Mäkiö A LC Oripää 19.10.2019
2131 Erkki Halkivaha A LC Oripää 19.10.2019
2132 Martti Majuri E LC Pälkäne 4.12.2019
2133 Erkki Antero Mäkelä D LC Hamina/Bastioni 17.12.2019
2134 Heikki Vierula E LC Sastamala/Vammala 22.8.2020
2135 Jorma Mäkinen E LC Kangasala/Harjula 3.12.2019
2136 Jukka Itkonen A LC Turku/Suikkila 20.2.2021
2137 Pauli Lappalainen A LC Turku/Suikkila 7.3.2020
2138 Paavo Jämsä N LC Vantaa/Hakunila 1.12.2019
2139 Hannu Kaukiainen D LC Hamina 13.12.2019
2140 Veikko Antero Laakso L LC Keminmaa 28.8.2021
2141 Vappu Ylhäinen N LC Vantaa/Vemissa 4.2.2020
2142 Timo Ikkala E LC Ruovesi 25.1.2020
2143 Heikki Nieminen E LC Ruovesi 25.1.2020
2144
2145
2146
2147 Matti Mäkelä E LC Juupajoki 25.9.2020
2148 Erkki Laak H LC Kittelysvaara 6.2.2020
2149
2150 Jukka Enqvist E LC Ylöjärvi/Teivo 14.2.2020
2151 Antero Mäkkylä E LC Ylöjärvi/Teivo 14.2.2020
2152 Marjo Kiviranta E LC Tampere/Näsinneula 16.2.2020
2153 Raimo Hätinen K LC Tuusniemi 6.2.2020
2154 Heikki Valfrid Annala O LC Kokkola/Kokko 2.11.2020
2155 Ismo Saarikivi D LC Valkeala 14.3.2020
2156 Matti Mikkonen D LC Valkeala 14.3.2020
2157 Seppo Kukka L Pudasjärvi 31.12.2020
2158 Matti Eelis Halme C LC Asikkala 9.3.2020
2159 Markku Ikkala G LC Jyväskylä/Jyvässeutu 16.10.2020
2160 Jukka Kurunsaari G LC Jyväskylä/Jyvässeutu 16.10.2020
2161 Jaakko Tamminen G LC Kuorevesi 7.3.2020
2162 Paavo Kleimola F LC Kauhava/Helahoito 16.9.2020
2163 Timo Ahola F LC Kauhava/Helahoito 16.9.2020
2164 Timo Ketola A LC Paattinen 11.9.2020
2165 Pentti Lehtonen A LC Paattinen 11.9.2020
2166 Hannu Rauhala A LC Somero 20.2.2021
2167 Jorma Saaristo A LC Perniö 20.2.2021
2168 Ilkka Leikkonen A LC Perniö 20.2.2021
2169 Kari Laaksoharju F LC LC Vaasa/Meri 19.8.2020
2170 Antti Susiluoto A LC Kustavi 20.2.2021
2171
2172
2173 Asko Keski-Nisula I LC Suomussalmi 31.12.2020
2174 Antti Raitaniemi M LC Pori/Karhu 28.8.2020
2175 Virpi Vuorinen M LC Pori/Sofia 28.8.2020
2176 Markku Aho A LC Lokalahti 27.6.2020
2177 Jarmo Sinisalo A LC Pöytyä 20.2.2021
2178 Veikko Santala G LC Keuruu 7.3.2020
2179 Mauri Koskela G LC Keuruu 7.3.2020
2180
2181 Mertsi Marttila A LC Mynämäki 20.2.2021
2182 Tapio Lehtilä A LC Mynämäki 20.2.2021
2183 Jaakko Suominen A LC Uusikaupunki 20.2.2021
2184 Simo Suokivi A LC Turku/Aninkainen 8.9.2020
2185 Simo Kouvonen A LC Turku/Aninkainen 8.9.2020
2186 Kari Heikkilä L LC Tornio/Pudas 5.9.2020
2187 Terho Kettunen H LC Joensuu/Pielisjoki 4.8.2020
2188
2189 Kerttu Illikainen O LC Ylivieska/Savisilta 3.9.2020
2190 Jouko Koskelainen D LC Kouvola/Ritarit 7.5.2020
2191 Annele Kasurinen C LC Forssa/Flores 20.11.2020
2192 Erkki Nieminen N LC Vantaa/Etelä 22.10.2020
2193 Pekka Kuussaari N LC Vantaa/Etelä 22.10.2020
2194 Helena Rantanen A LC Uusikaupunki/Merettaret 20.2.2021
2195 Pirkko VIhavainen D LC Juva/Luonteri 3.9.2020
2196 Mika Mustonen B LC Kirkkonummi-Kyrslätt 24.10.2020
2197 Markku Helle N LC Sipoo/Meri-Sibbo 24.8.2020
2198 Hannu Uusihonko M LC Honkajoki 30.10.2020
2199 Outi Rinta-Filppula N LC Helsinki/Malmittaret 17.10.2020
2200 Ulla Wellin N LC Helsinki/Malmittaret 17.10.2020