Tällä sivustolla käytetään evästeitä

Tämä sivusto hyödyntää toiminnan kannalta välttämättömiä evästeitä sekä sivuston kehittämisen mahdollistavia tilastointievästeitä. Joidenkin sisältöjen näyttäminen voi lisäksi edellyttää markkinointievästeiden hyväksymistä. Lue lisää käyttämistämme evästeistä.

Tällä sivustolla käytetään evästeitä

Tämä sivusto hyödyntää toiminnan kannalta välttämättömiä evästeitä sekä sivuston kehittämisen mahdollistavia tilastointievästeitä. Joidenkin sisältöjen näyttäminen voi lisäksi edellyttää markkinointievästeiden hyväksymistä. Lue lisää käyttämistämme evästeistä.

Evästeasetuksesi on tallennettu.

#2201-2400

2201 Ossi Kurki G LC Jyväskylä/Lohikoski 26.9.2020
2202 Ismo Immonen C LC Klaukkala 8.10.2020
2203 Jyrki Toljander C LC Keuruu 5.12.2020
2204 Olavi Harju G LC Keuruu 5.12.2020
2205 Henri Honkala F LC Seinäjoki/Botnia 19.11.2020
2206 Toivo Aliranta G LC Vilppula 21.8.2021
2207 Pekka Pietiläinen G LC Vilppula 21.8.2021
2208 Juhani Rikkonen G LC Vilppula 21.8.2021
2209 Heikki Kivinen G LC Vilppula 21.8.2021
2210 Heikki Tolvanen N LC Helsinki/Kontula 21.11.2020
2211 Reijo Niemistö N LC Helsinki/Kontula 16.3.2021
2212 Juha Lounatvuori F LC Seinäjoki/Törnävä 16.4.2021
2213 Mikko Koivisto M LC Lappi TL 3.12.2021
2214 Markku Korhonen I LC Haukipudas 27.11.2020
2215 Samuli Laurila E LC Lähdesmäki 29.10.2021
2216 Eero Kiiskinen H LC Joensuu/Carelia 3.12.2021
2217 Seppo Kettunen H LC Juuka 29.5.2021
2218 Ilpo Pajula F LC Lapua 9.4.2021
2219 Aki Puska F LC Vaasa/Meri 16.4.2021
2220 Harri Hirvelä I LC Kempele/Sampola 27.5.2021
2221 Hannu Kalervo Ylönen K LC Tervo 2.12.2021
2222 Pekka K Vatanen H LC Tuupovaara 21.5.2021
2223 Pertti Urrila G LC Jyväskylä/Viitaniemi 15.3.2021
2224 Tapio Estola E LC Orivesi 25.3.2021
2225 Jukka Kulervo Kaleva C LC Riihimäki/Kara 12.120.2021
2226 Kari Holma I LC Haukipudas/Kello 20.5.2021
2227 Antti Isotalo F LC Alahärmä 23.4.2022
2228 Ilkka Vainio F LC Alahärmä 23.4.2022
2229 Raimo Piskunen N LC Vantaa/Hämeenkylä 17.11.2021
2230
2231 Juha Helminen A LC Loimaa/Tähkä 31.5.2021
2232 Vesa Sorsa H LC Liperi 4.6.2021
2233 Pekka J. Repo H LC Parikkala 7.6.2021
2234 Arto Iwendorff I LC Liminka/Liminganlahti 20.5.2022
2235 Kristian Ruotsalainen I LC Liminka/Liminganlahti 27.11.2021
2236 Lauri Partanen H LC Lieksa 9.6.2021
2237 Erkki Nikkanen E LC Tampere/Härmälä 7.7.2021
2238 Marja-Leena Turunen N LC Helsinki/Aurora 22.8.2021
2239 Göran Österberg A LC Loimaa/Tähkä 18.8.2021
2240 Jouko Kolhonen D LC Lappeenranta/Saimaa 9.10.2021
2241 Ari Wallenius D LC Imatra 3.11.2021
2242 Ismo Harju D LC Imatra 3.11.2021
2243 Timo Salmi N LC Helsinki/Pohjoinen 15.9.2021
2244 Ari Tammelin A LC Paattinen 30.10.2021
2245 Kari Sainio G LC Mänttä 20.11.2021
2246 Hannu Polvinen G LC Mänttä 20.11.2021
2247 Heikki Pihlajamaa G LC Mänttä 20.11.2021
2248 Aimo Laaksonen H LC Outokumpu 25.9.2021
2249 Matti Häkkänen N LC Kontula 20.11.2021
2250 Aimo Ilmari Turkki B LC Helsinki/Sata 9.4.2022
2251 Mauno Tirkkonen C LC Kerava 4.12.2021
2252 Jari Ärling C LC Kerava 4.12.2021
2253
2254 Jussi Tuominen F LC Vähäkyrö 13.11.2021
2255
2256 Juhani Londen B LC Helsinki/Pajamäki 5.11.2021
2257 Risto Miettinen B LC Kirkkonummi-Kyrslätt 29.10.2021
2258 Kari Korpimaa B LC Kirkkonummi-Kyrslätt 29.10.2021
2259 Kari Inkeroinen H LC Nurmes/Pielinen 20.11.2021
2260 Kari Nieminen C LC Lammi 13.11.2021
2261 Sakari Pietilä N LC Pornainen 10.12.2021
2262 Markku Kiviluoto C LC Lahti 1.12.2021
2263 Eija Kesti A LC Naantali-Raisio 21.5.2022
2264 Lasse Mäkelä A LC Oripää 28.11.2021
2265 Jouko Pynnöniemi C LC Forssa/Kuha 14.12.2021
2266 Esko Skants C LC Forssa/Kuha 14.12.2021
2267 Matti Halonen G LC Hankasalmi 5.3.2022
2268 Martti Koivisto G LC Hankasalmi 5.3.2022
2269 Tauno Kärkkäinen G LC Hankasalmi 5.3.2022
2270 Jukka Iso-Ahola G LC Saarijärvi/Kalmari 18.3.2022
2271 Jouni Juhala K LC Rautalampi 24.11.2021
2272 Leif Nyström O LC Jakobstad/Malm 10.5.2022
2273 Esa Porola F LC Lapua 22.4.2022
2274 Christian Creutz C LC Padasjoki 7.4.2022
2275 Olli Lehtiö C LC Padasjoki 7.4.2022
2276 Hannu Käppi M LC Köyliö 11.5.2022
2277 Heimo Antti Matias Hämäläinen H LC Joensuu/Puukello 1.3.2022
2278 Merja Lehtilä A LC Turku/Lucia 5.3.2022
2279 Pentti Vanninen B LC Helsinki/Sata 9.4.2022
2280 Ossi Simola C LC Kuhmoinen 12.3.2022
2281 Jari Nurmi A LC Turku/Suikkila 21.5.2022
2282 Aimo Suikkanen A LC Koski tl 13.5.2022
2283 Jan Petteri Hurskainen M LC Huittinen 2.4.2022
2284 Eino Lindström A LC Somero 21.5.2022
2285 Tapio Hanhineva O LC Ylivieska/Huhmari 12.3.2022
2286 Jari Pitkämäki F LC Alahärmä 12.5.2022
2287 Hannu Niemi F LC Alahärmä 23.4.2022
2288 Jari Välikangas F LC Alahärmä 23.4.2022
2289 Jari Karp I LC Haukipudas 9.3.2022
2290 Kalervo Niemelä F LC Teuva 2.4.2022
2291 Heikki Hautaviita M LC Kankaanpää 26.3.2022
2292
2293 Matti Mattila A LC Rusko 7.4.2022
2294 Pekka Päivike K LC Pielavesi/Lepikko 19.3.2022
2295 Pertti Tofferi A LC Turku/Linna 21.5.2022
2296 Aarne Jännes E LC Tampere/Harju 12.4.2022
2297 Petti Olavi Rantala N LC Artjärvi-Lapinjärvi-Myrskylä 21.5.2022
2298 Hilkka Mäkelä A LC Turku/Sirius 21.5.2022
2299 Eero Larkka A LC Turku/Aninkainen 3.5.2022
2300 Antti Halkosaari A LC Turku/Aninkainen 3.5.2022
2301 Erkki Majanen F LC Ylistaro 14.5.2022
2302 Åke Willstedt A LC Kimitö-Kemiö 23.4.2022
2303 Jukka Launokorpi A LC Kimitö-Kemiö 23.4.2022
2304 Christer Jägerskiöld A LC Kimitö-Kemiö 23.4.2022
2305 Bengt Drugge A LC Kimitö-Kemiö 23.4.2022
2306 Matti Kojo O LC Kaustinen 12.3.2022
2307 Jukka Ylilauri I LC Liminka/Liminganlahti 20.5.2022
2308
2309 Elo Lassila D LC Kouvola/Ritarit 7.5.2022
2310 Matti Vaittinen E LC Pälkäne 6.5.2022
2311 Ismo Syrjä E LC Pälkäne 6.5.2022
2312 Mikko Karinen H LC Savonlinna/Eerikki 27.5.2022
2313 Mirja Manninen I LC Oulu/Hannat 21.5.2022
2314 Matti Kauppila A LC Mietoinen 13.5.2022
2315 Mertsi Martélius A LC Mietoinen 13.5.2022
2316 Timo Sunnari A LC Mietoinen 13.5.2022
2317 Hemmo Järvinen A LC Mietoinen 13.5.2022
2318 Janne Pusala A LC Mietoinen 13.5.2022
2319 Juhani Koskela F LC Kurikka/Paitapiisaka 20.5.2022
2320 Antero Siivola A LC Kaaarina 13.5.2022
2321 Jorma Pylkkänen H LC Rantasalmi 16.4.2022
2322 Esko Vaismaa F LC Nurmo/Lakeus 21.5.2022
2323 Matti Änkö N LC Helsinki/Pakinkylä 25.5.2022
2324 Markku Ylijoki E LC Viljakkala 7.5.2022
2325 Juhani Katonen M LC Köyliö 11.5.2022
2326 Timo Renko F LC Kauhava/Helahoito
2327 Stig Vels O LC Vörå 14.5.2022
2328 Pekka Vainio N LC Porvoo-Borgå 22.5.2022
2329 Heikki Liljeroos N LC Helsinki/Suurmetsä 9.5.2022
2330 Kari Laine N LC Helsinki/Suurmetsä 9.5.2022
2331 Aila Kähkönen H LC Joensuu/Kanteletar 10.8.2022
2332 Kaj Backström N LC Helsinki/Kallio 4.6.2022
2333 Timo Joukanen D LC Kaipiainen 11.6.2022
2334 Reijo Raatikainen K LC Kuopio/Päiväranta 10.8.2022
2335 Raimo Ruotsalainen K LC Kuopio/Päiväranta 10.8.2022
2336 Olli Välimäki A LC Raisio/Martinus 21.5.2022
2337
2338
2339 Kai Toivanen B LC Hanko-Hangö 10.8.2022
2340
2341
2342
2343
2344
2345
2346