Tällä sivustolla käytetään evästeitä

Tämä sivusto hyödyntää toiminnan kannalta välttämättömiä evästeitä sekä sivuston kehittämisen mahdollistavia tilastointievästeitä. Joidenkin sisältöjen näyttäminen voi lisäksi edellyttää markkinointievästeiden hyväksymistä. Lue lisää käyttämistämme evästeistä.

Tällä sivustolla käytetään evästeitä

Tämä sivusto hyödyntää toiminnan kannalta välttämättömiä evästeitä sekä sivuston kehittämisen mahdollistavia tilastointievästeitä. Joidenkin sisältöjen näyttäminen voi lisäksi edellyttää markkinointievästeiden hyväksymistä. Lue lisää käyttämistämme evästeistä.

Evästeasetuksesi on tallennettu.

#1601-1800

1601 Esa Lampi E LC Lempäälä 3.3.2015
1602 Vesa Liukkonen A LC Kustavi 6.3.2015
1603 Pentti Vänni A LC Turku/Hirvensalo 27.3.2015
1604 Kalevi Petäjäjärvi L LC Ranua 28.2.2015
1605 Anne Karén A LC Turku Aurora 6.3.2015
1606 Seppo Ravanti D LC Valkeala 14.3.2015
1607 Kari Kaloinen C LC Tuulos 23.3.2015
1608 Sauli Iso-Möttönen L LC Kuusamo 1.5.2015
1609 Veikko Teerioja N LC Helsinki/Kruunuhaka 18.5.2015
1610 Pekka Saarinen M LC Harjavalta/Hovi 23.5.2015
1611 Tuula Karisjoki M LC Pori/Katariina 19.5.2015
1612 Erkki-Pekka Helle B LC Helsinki/Töölö 15.10.2015
1613 Heikki Lindbohm B LC Helsinki/Töölö 18.4.2015
1614 Jouko Markkanen K LC Suonenjoki/Soittu 12.5.2015
1615 MikkoTegel A LC Marttila 4.4.2015
1616 Eino Pulkkanen G LC Laukaa 7.3.2015
1617 Aarre Mikkonen H LC Savonranta 18.4.2015
1618 Kauko Suominen M LC Kokemäki 30.4.2015
1619 Jyri Virtanen M LC Kokemäki 30.4.2015
1620 Juha Arola I LC Oulu/Sillat 9.4.2015
1621 Mauri Räty G LC Mänttä 25.4.2015
1622 Liisa Metsämäki C LC Forssa/Flores 13.5.2015
1623 Risto Jaakkola N LC Helsinki/Hakaniemi 24.4.2015
1624 Juhani Alaranta N LC Helsinki/Hakaniemi 24.4.2015
1625 Timo Nikkonen C LC Hämeenlinna/Renko 22.4.2015
1626 Osmo Korhonen K LC Nilsiä/Syvärinseutu 4.5.2015
1627 Tapio Tiitu B LC Helsinki/Töölö 18.4.2015
1628 Jorma Kalevi Tuominen C LC Orimattila 5.5.2015
1629 Teuvo Voutilainen K LC Tuusniemi 8.5.2015
1630 Martti Pikkujämsä I LC Liminka/LIminganlahti 15.5.2015
1631 Matti Eränen E LC Tampere/Pirkanmaa 25.4.2015
1632 Pirjo Koskenrouta A LC Uusikaupunki/Merettaret 8.5.2015
1633 TImo K. TIkka C LC Lahti/Tiirismaa 8.5.2015
1634 Juhani Erkintalo M LC Rauma/Ruori 9.5.2015
1635 Risto Juhani Kosonen H LC Kerimäki 11.5.2015
1636 Reijo Parkkali E LC Valkeakoski 26.9.2015
1637 Asko Peltonen E LC Valkeakoski 26.9.2015
1638 Leif Blomqvist N LC Tikkurila-Dickursby 21.9.2015
1639 Jorma Ceder C LC Tuusulanjärvi 17.10.2015
1640 Raimo Vainio C LC Kalvola/Iittala 13.5.2015
1641 Timo Mustonen N LC Helsinki/Kontula 21.11.2015
1642 Petri Louhivuori C LC Tuusula 6.10.2015
1643 Vesa Pakarinen K LC Iisalmi 12.8.2015
1644 Jukka Uusitalo B LC Kirkkonummi-Kyrkslätt 24.10.2015
1645 Eino Vepsä A LC Loimaa/Tähkä 5.12.2015
1646 Jukka Venäläinen B Helsinki/Meilahti 17.10.2015
1647 Pekka Heinola M LC Nakkila 14.11.2015
1648 Pertti Vainio C LC Lahti/Vesijärvi 19.9.2015
1649 Esa Rautio H LC Savonlinna 14.11.2015
1650 Eila Lohilahti N LC Helsinki/Malmittaret 24.10.2015
1651 Matti Haapakoski O LC Oulainen 3.10.2015
1652 Ulla Honkanen H LC Savonlinna/Linnatar 28.11.2015
1653 Hannu Kulmala M LC Luvia 10.10.2015
1654 Teija Loponen N LC Helsinki/Malmittaret 24.10.2015
1655 Lassi Harala A LC Loimaa 6.11.2015
1656 Ralf Hästbacka O LC Nykarleby 21.2.2016
1657 Timo Hirvonen D LC Lappeenranta/Saimaa 7.1.2016
1658 Raimo Turtiainen C LC Riihimäki/Uramo 7.11.2015
1659 HarriKylmälä C LC Riihimäki/Uramo 7.11.2015
1660 Eero Wezell K LC Kuopio 5.12.2015
1661 Matti Martikainen K LC Kuopio 5.12.2015
1662 Auvo Mäkinen E LC Lempäälä/Kanava 7.11.2015
1663 Esko Hietanen E LC Lempäälä/Kanava 7.11.2015
1664 Jaakko Heikkilä A LC Ylänne 21.11.2015
1665 Seppo Mattila A LC Ylänne 21.11.2015
1666 TImo Jussila I LC Haukipudas 27.11.2015
1667 Erkki Ouni E LC Längelmäki 5.12.2015
1668 Auvo Hakala M LC Ulvila 30.1.2016
1669 Pekka Wiik C LC Karkkila 6.2.2016
1670 Harri Tapani Natunen M LC Rauma/Reimari 8.1.2016
1671 Hilkka Paloniemi L LC Kuusamo/Pohjanakat 1.2.2016
1672 Olli Kangas I LC Hailuoto 18.12.2015
1673 Birgitta Rajala F LC Alavus/Kuulattaret 19.3.2016
1674 Jouko Lampinen I LC Oulu/Raatti 18.12.2015
1675 Kim Malmström C LC Lammi 11.4.2016
1676 Rauno Konttila C LC Lammi 23.1.2016
1677 Veijo Suhonen D LC Otava 7.1.2016
1678 Jarmo Puukari K LC Kangasniemi 7.4.2016
1679 Matti Rauhansuu A LC Pöytyä 19.3.2016
1680 Pentti Mattsson N LC Artjärvi-Lapinjärvi-Myrskylä 8.1.2016
1681 Uolevi Ruhanen K LC Rautalampi/Malvi 19.3.2016
1682 Hannu Rastas A LC Piikkiö 12.3.2016
1683 Juha Olavi Riekkinen N LC Helsinki/Suurmetsä 20.2.2016
1684 Risto Soini F LC Vaasa/Meri 19.3.2016
1685 Tuomo Kilpinen G LC Muurame 19.3.2016
1686 Seppo Tuomisalo F LC Vimpeli 21.5.2016
1687 Voitto Lakanniemi F LC Vimpeli 21.5.2016
1688 Erkki Takala F LC Vimpeli 21.5.2016
1689 Kari Rautiainen F LC Vimpeli 21.5.2016
1690 Leo Virtanen E LC Toijala/Akaa 19.3.2016
1691 Lasse Kiiskinen E LC Toijala/Akaa 19.3.2016
1692 Risto Nieminen D LC Heinola 19.3.2016
1693 Pentti Tihveräinen E LC Sastamala/Vammala 19.3.2016
1694 Jukka Tuominen E LC Sastamala/Vammala 19.3.2016
1695 Pekka Siitonen E LC Lempäälä 19.3.2016
1696 Lasse Toiva E LC Tampere/Hervanta 19.3.2016
1697 Kalevi Kantojärvi E LC Tampere/Hervanta 19.3.2016
1698 Maija Lintumäki N LC Helsinki/Malmittaret 19.3.2016
1699 Jorma Tapio Kosunen B LC Helsinki/Pikku-Huopalahti 14.3.2016
1700 Touko Verho A LC Karinainen/Kyrö 19.3.2016
1701 Timo Kulmala F LC Kauhajoki/Aro 12.3.2016
1702 Kalevi Jukarainen D LC Mikkeli/Päämaja 19.3.2016
1703 Markku Muurikka D LC Mikkeli/Päämaja 19.3.2016
1704 Pertti Roti N LC Helsinki/Kallio 19.3.2016
1705 Taisto Lehtilä G LC Kuorevesi 19.3.2016
1706 Martti Helmivirta G LC Kuorevesi 19.3.2016
1707 Leo Ryynänen H LC Juuka 16.4.2016
1708 Leena Lehmussaari B LC Helsinki/Pikku-Huopalahti 14.3.2016
1709 Pekka Pere A LC Rusko 19.3.2016
1710 Pekka Salminen A LC Turku/Suikkila 19.3.2016
1711 Markku Iivonen A LC Turku/Suikkila 19.3.2016
1712 Risto Ryynänen K LC Siilinjärvi/Kassarat 20.4.2016
1713 Kari Hiltunen N LC Helsinki/Vuosaari 20.2.2016
1714 Tauno Laine B LC Espoo/Olari 19.3.2016
1715 Pekka Urpalainen D LC Elimäki/Ratsu 19.3.2016
1716 Marja-Liisa Korpela E LC Toijala/Arvo Ylppö 19.3.2016
1717 Reijo Loijas G LC Vilppula 19.3.2016
1718 Ilpo Inkiläinen C LC Kalvola/Iittala 13.4.2016
1719 Seppo Järvenpää E LC Pälkäne 19.3.2016
1720 Paavo Haapamäki G LC Mänttä/Ilves 19.3.2016
1721 Risto Salko K LC Varkaus/Koskenniemi 19.3.2016
1722 Marjatta Järvinen C LC Riihimäki/Kristalli 19.3.2016
1723 Jukka Hakkola I LC Liminka/Liminganlahti 16.4.2016
1724 Seppo Latvala K LC Kuopio/Veljmies 23.4.2016
1725 Esko Lappi H LC Lieksa 9.4.2016
1726 Helena Rahko C LC Järvenpää/Ainot 20.4.2016
1727 Mauno Rauramo G LC Laukaa 26.11.2016
1728 Taiso Kotila G LC Laukaa 19.3.2016
1729 Keijo Sakari F LC Isojoki 19.3.2016
1730 Hannele Tanner-Penttilä A LC Aura/Sisu 19.3.2016
1731 Matti Puhakainen A LC Liittoinen 19.3.2016
1732 Heidi Rantala E LC Tampere/Siilinkari 19.3.2016
1733 Ari Kahilainen G LC Pihtipudas 16.4.2016
1734 Jonny Paananen G LC Pihtipudas 16.4.2016
1735 Erkki Salokangas E LC Kangasala/Harjula 19.3.2016
1736 Jorma Laaso E LC Kangasala/Harjula 19.3.2016
1737 Esko Rantala E LC Tampere/Ruotu 19.3.2016
1738 Kalervo Junttila L LC Ivalo 14.5.2016
1739 Harri Kouvonkorpi N LC Helsinki/Vallila 19.5.2016
1740 Antti Puska F LC Peräseinäjoki 21.5.2016
1741 Aarno Ojala A LC Ypäjä 19.3.2016
1742 Matti Hokkanen H LC Lieksa/Brahea 9.4.2016
1743 Eero Åkerlund G LC Sumiainen 13.5.2016
1744 Jorma Karvonen N LC Vantaa/Simonkylä 23.4.2016
1745 Erkki Ojala I LC Muhos 21.5.2016
1746 Juha Isosalo I LC Muhos 21.5.2016
1747 Gunnar Göransson I LC Muhos 21.5.2016
1748 Reima Mäkelä E LC Tampere/Kaakinmaa 23.4.2016
1749 Jorma Koivisto L LC Ylitornio 3.9.2016
1750 Pekka Kontturi A LC Kaarina 13.5.2016
1751 Heikki Kivimäki C LC Orimattila/Viljamaa 7.5.2016
1752 Lauri Lepistö E LC Tampere/Messukylä 25.5.2016
1753 Ari Pekka Räsänen H LC Outokumpu/Kupari 14.5.2016
1754 Veikko Lampén C Vihti/Hiidenvesi 28.5.2016
1755 Mauri Kujanpää C Vihti/Hiidenvesi 28.5.2016
1756 Sven Meinander N LC Porvoo-Borgoensis 18.5.2016
1757 Seppo Martiskainen K LC Kuopio/Snellman 8.10.2016
1758 Eero Junni D LC Savitaipale 9.12.2016
1759 TImo Heikkala A LC Lokalahti 9.7.2016
1760 Jukka Isotalo A LC Oripää 3.12.2016
1761 Heikki Varho A LC Oripää 3.12.2016
1762 Raimo Vesa Gröhn M LC Pori/Meri-Pori 24.9.2016
1763 Pertti Ratia N LC Hiekkaharju-Sandkulla 1.10.2016
1764 Jukka Aerikkala F LC Kauhava 15.10.2016
1765 Selim Rentola F LC Kauhava 15.10.2016
1766 Olli Nieminen F LC Kauhava 15.10.2016
1767 Hans Lindström A LC Dragsfärd 22.10.2016
1768 Jouko Nikupeteri I LC Oulu/Oulunjoki 18.11.2016
1769 Ilkka Mäkinen I LC Oulu/Oulunjoki 18.11.2016
1770 Kari Karjalainen I LC Oulu/Oulunjoki 18.11.2016
1771 Tarmo Aura E LC Ylöjärvi/Keijärvi 22.10.2016
1772 Pekka Järvinen A LC Paattinen 28.10.2016
1773 Heikki Mäki A LC Paattinen 28.10.2016
1774 Sakari Penttinen H LC Ilomantsi 12.11.2016
1775 Kimmo Sirén N LC Porvoo-Borgå 2.11.2016
1776 Juha Kuutschin N Helsinki/Metsälä 29.10.2016
1777 Tuomo Ahtinen C Lahti/Vesijärvi 22.10.2016
1778 Osmo Niiranen C Lahti/Vesijärvi 22.10.2016
1779 Tapio Aho C Lahti/Vesijärvi 22.10.2016
1780 Antero Lepoaho G LC Muurame 20.11.2016
1781 Pentti Haimakainen I LC Vaala 13.12.2016
1782 Antti Sipilä C LC Kärkölä 12.11.2016
1783
1784 Anssi Merenheimo K LC Kiuruvesi 24.2.2017
1785 Esko Aaltonen C LC Hämeenlinna/Wanaja 19.11.2016
1786 Kari Hämäläinen C LC Hämeenlinna/Wanaja 19.11.2016
1787 Jaakko Pyykkönen H LC Nurmes/Pielinen 16.12.2016
1788 Lars Eklund N LC Helsinki/Metsälä 29.10.2016
1789 Raimo Muhonen H LC Punkaharhu 19.11.2016
1790 Pentti Väisänen N LC Helsinki/Kontula 3.12.2016
1791 Juhani Etelälahti G LC Vaajakoski 3.12.2016
1792 Jarkko Ahtikari G LC Vaajakoski 3.12.2016
1793 Pentti Vuollet O LC Kälviä 19.11.2016
1794 Jorma Myllykangas O LC Kälviä 19.11.2016
1795 Matti Mäkilä A LC Loimaa/Tähkä 3.12.2016
1796 Helge Nystedt N LC Lovisa-Loviisa 13.12.2016
1797 Asko Hietalahti N LC Lovisa-Loviisa 13.12.2016
1798 Juha Karvonen N LC Lovisa-Loviisa 13.12.2016
1799 Asko SIpola I LC Oulu/Limingantulli 13.12.2016
1800 Lea Saarnia-Halminen B LC Helsinki/Maininki 19.1.2017