Kilpi on ryöstettävissä seuraavan kerran:
4.2.2012 klo 18.00 /Kaamoksen kaatajaiset
Paikka: Kemin PursiseuraAika on lauantai 4.2. klo 18:00 alkaen. Osoite on Luulajantie 11, 94100 Kemi
Kaatajaisten alussa lyhyt kk- kokous ja kilvenryöstö.
Muuta hauskaa ohjelmaa on takuulla tiedossa + karaoketanssit.
Ruokailun hinta tulee olemaan 25 eur/hlö ja juomapuoli nyyttäriperiaatteella mutta paikan päältä tulee löytymään myös ”sponsorijuomia” jonkin verran. HOX ! Ruoalle käteismaksu !!
Ruokavaihtoehtoina on: valkoviinikastikkeessa haudutettua lohta TAI naudan ulkofilettä punaviinikastikkeessa.
Molemmat alkusaalaatin, leivän ja lisukkeiden kera.
Pyydän teiltä sähköpostin, tekstarin tai puhelinsoiton välityksellä sitovat ilmoittautumiset RUOKAVAIHTOEHDON KERA Ilmoittautumiset viimeistään 27.1.
Mika Sainio
Tel. +358 (0)1046 61541
Mob. +358 (0)50 598 9033
Fax. +358 (0)1046 61237
Email: mika.sainio@m-real.com
Järjestävä klubi informoi ryöstäjäklubit ja henkilömäärät pistemäärien laskua varten piirin webmasterille Tuula Mäkimartille (etunimi.sukunimi@lions.fi), joka päivittä tilanteet piirin nettisivulle. Ja ryöstäjä klubi muistathan ilmoittaa ryöstöajankohdan myös edellä mainitulle.