Päätoimikunta

 
Lion Puheenjohtaja
Lion Pekka Niemelä
GSM +358 50 3130 388 pekka.niemela@hautaustoimisto.fi
 
Lion Varapuheenjohtaja
Lion Ari Räsänen
GSM +358 40 8667 501
ari.rasanen@kehittamiskeskus.fi
 
Lion Sihteeri
VCC, Lion, Lauri Vainio
GSM +358 40 5587 888
lauri.vainio@lions.fi
l
Lion Taloustoimikunta
Lion Marko Warvas
GSM +358 505 563 800
marko.warvas@aina.net
Lion Kansliatoimikunta
Lion Veikko Autere
GSM +358 40 7257 014
veikko.autere@pp.inet.fi
Lion Markkinointi- ja tiedotustoimikunta
Lion Outi Ruohela
GSM +358 400 906 951 outi.ruohela@kktavastia.fi
l
Lion Majoitus- ja ravintolatoimikunta
Lion Leena Rusko
GSM +358 40 738 9874
leena.rusko@restel.fi
Lion Ohjelmatoimikunta
Lion Sinikka Uola
GSM +358 40 7080 927
sinikka.uola@aina.net
Lion

Tekninen toimikunta
Lion Marko Uusitalo
GSM +358 40 846 2356
marko.uusitalo@innopark.fi

l
Lion Liikenne- ja turvallisuustoimikunta
Lion Tapio Lehtonen
GSM +358 400 844 336
tapio.lehtonen@poliisi.fi
Leo Leotoimikunta
Annemari Päivärinta
GSM +358 40 8464 702
annemari.paivarinta@leo-clubs.fi
Lion Suomen Lions-Liitto ry
pääsihteeri GS Markus Flaaming
GSM +358 500 453 216
markus.flaaming@lions.fi
 
 
Etusivu
Käsiohjelma
Galleria ja loppuraportti
Tapahtumapaikat
Tietoa Hämeenlinnasta
Vuosikokousorganisaatio
 
Suomen Lions -liitto
 
 
Hämeenlinna